Jdi na obsah Jdi na menu

Podzimní ukončená žáků

V sobotu 14.11. 2015 proběhla fotbalová podzimní ukončená starších a mladších žáků FC Mor.Krumlov. Začínala v hale Výchovného ústavu kde se sehrál nekompromisní mač mladších spolu s tatínky proti starším. Tento zápas skončil remízou a tak vítěze určí až odveta po jarní sezoně na domácím hřišti.

Po ukončení velmi náročného a vyčerpávajícího fotbálku jsme se přesunuli do sportovního centra OSP kde na nás čekal gulášek a bohaté občerstvení na jehož přípravě se podíleli hlavně maminky.

Při pojídání těchto pochutin se hodnotila proběhlá půl sezona. U starších se probírali povedené i ty méně povedené zápasy ale nutno říct že celkové 4 místo se ztrátou pouhých 4bodů na prvního jsou kluci velkým překvapením nejen pro některé naše fandy ale celého přeboru. Našim mladší obsadili v tabulce až 13místo což bylo také způsobeno neustálím měnícím se kádrem ,přišli noví kluci kteří s fotbalem začínají,zapojily se budoucí posily z přípravky atd. Nicméně kádr se stabilizuje a spolu s novým trenérem panem Krainerem se kluci na jaře určitě zlepší.

Po rozdání cen v podbě sladkostí a poděkování za vzornou reprezentaci od prezidenta klubu a zároveň starosty našeho města pana mgr.Třetiny. se přešlo na volnou zábavu v podobě kuželek a squše.

Závěrem bychom rádi poděkovali za vstřícnost firmě OSP, za výborný gulášek Pohostinství Bílí dům, dále potom všem co se podílí na chodu našeho žákovského mužstva protože jaká koli pomoc v této sportu moc nepřející době je strašně důležitá.

Starší žáci: Březina M.,Čaňek L.,Pospíšil O.,Pospíšil V.,Stix M.,Kocanda J.,Dvořáček J.,Hladká Z.,Pelaj J.,Jackovič J.,Ostrovský M.,Lichý P.,Hladík R.,Nahodil J.,Haken T.,Stadler D.,Šibral J.

Mladší žáci: Bartoník D.,Nejedlý R.,Pelc Š.,Bahleda D.,Urban M.,Vybíral S.,Vespalec D.,Ondráček F.,Procházka D.,Sapák D.,Vyžrálek J.,Chára M.,Holý M.,Princ D.,Chvátal R.,Sviták J.

Trenéři: Nahodil J.,Stix J.,Pelc J.,Procházka J.,Krainer J.

 

                       p1020238.jpg

p1020244.jpg

p1020247.jpg

 

 

Nahodil Jan

 

Statistiky

Online: 3
Celkem: 1226782
Měsíc: 2749
Den: 72