Jdi na obsah Jdi na menu

Poprvé v historii webu fcmk . . . offline s Lukášem Zelníčkem !!!

 

Ptejte se téměř na cokoliv hráče A-týmu - Lukáše Zelníčka ...

Obrazek

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Houdy - Tvá kariéra

Čau Zeli, mohl by jsi prozradit svoji kariéru a kde jsi všude působil? Co tě přimnělo vrátit se zpět do Krumlova, když jsi měl určitě na vyšší soutěže i v zahraničí.

zeze - tajemná síla

Ahoj Tazzy,někdy ani sám nevím,ale já prostě neumím sedět doma na pr........Všechno co na hřišti dělám,dělám moc rád a to mě energii dodává, a tohle všechno by nešlo,kdybych neměl doma,jak ty říkáš svou milou manželku.

zeze - mládež

Ahoj Fanoušku,práce s mládeží patří k těm nejnáročnějším a vyžaduje velkou trpělivost,ale zárověň mě hodně baví.Na hřišti trávím opravdu hodně času, ale je to můj velký koníček.

zeze - áčko

Ahoj fando MK,co se týká Jirky zatím je stále hráčem FC MK zimní přípravu,ale absolvuje s 1.SC Znojmo po které se teprve rozhodne kde bude na jaře působit.
Zdeněk je též zatím hráčem FC MK,který z důvodu přestěhování a pracovní příležitosti odešel na zkoušku do Tasovic.

zeze - postup

Dobrý den,p.Novák myslím si že je v našich silách hrát do 4. místa,jelikož je tento ročník velice vyrovnaný a proto je velmi těžké určit favorika KP. U sestupových příček je to podobné a boj o záchranu bude probíhat až do posledního kola.

Tazzy - Tajemná síla

Čau Luky,můžeš prozradit a podělit se o to jakým způsobem čerpáš energii na to co všechno stíháš?
Svůj trénink a zápas,trénink a zápas starších žáků,organizování všech akcí A týmu,práce kolem hřiště,zaměstnání a na prvním místě tvou milou manželku (a to všechno na víc jak 100%).Děkuji

Fanoušek - mládež

Ahoj Lukáši,je práce s mládeží náročná?kolik hodin týdně trávíš na hřišti??

Fanda MK - áčko

Nazdar hvězdo!jak vidíš budoucnost Procházky a Závišky,když oba odchází?A jestli víš něco konkrétního o nich.Děkiji

Novák Jan - postup

Dobrý den,pane Zelníček,myslíte si, že je reálné hrát v tomto ročníku o postup? Kdo je podle vás největším favoritem kp a koho tipujete na sestup?

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226802
Měsíc: 2699
Den: 73