Jdi na obsah Jdi na menu

Poprvé v historii webu fcmk . . . offline s Lukášem Zelníčkem !!!

 

Ptejte se téměř na cokoliv hráče A-týmu - Lukáše Zelníčka ...

Obrazek

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

zeze - sudí

Ahoj,myslím si že úroveň rozhodčích v KP je docela dobrá.Je to stejné jako u nás fotbalistů,že se každý zápas nepovede a to samé platí i u rozdodčích.

pošťák - fans

zdarec zelí to sem nepsal ja.ale na druhou stranu proč ne.potřebujem někoho do týmu.vždyť víš.vzhůůůůůůůůru krumlov!!!!!!!!!

Jiří Palát - sudí

Lukáši,co říkáte na úroveň rozhodčích v kp?

zeze - krédo

Ahoj,žádné fotbalové krédo nemám,ale myslím si že když chceš něčeho docílit je třeba dělat vše naplno a ono se ti to nějakým způsobem vrátí.
Toho volného času moc není,ale když už je,tak zajdu s klukama třeba na ryby, projedu se s Hankou na kole,ale nejvíc vyčistím hlavu na těch našich akcičkách na hřišti a to doslova!čauvec

zeze - fotbal

Čau,tento rok je opravdu těžké určit kdo je fotbalově nejlepší,je tu několik mužstev,které hrají dobrý fotbal,ale není zde takové mužstvo jako loni Rosice a ještě o rok dříve Šardice.

zeze - postupy

Ahoj,všechny postupy byly krásné,ale nejraději vzpomínám na první z okresního přeboru do 1.B třídy na který jsme opravdu dlouho čekali a pak na postup do KP jelikož to byl postup do nejvyšší soutěže,kterou kdy Krumlov hrál.

zeze - útočníci

Ahoj,problém v útoku není jen u mužských týmů,ale také v dorostu a co nejdříve by jsme měli tento problém začít řešit.
Co se týká Standy je pravda,že naše hra v útoku stojí hlavně na něm proto doufám že končit ještě nebude a své zkušenosti přenese na další kluky,kteří by ho měli v útoku nahradit.

Pavel - krédo

Cau, drzis se nejakeho fotbaloveho kreda?jak si nejlepe od fotbalu odpocnes??

fanda - fotbal

Jaký tým v KP kraje podle tebe nejlepší fotbal? Kromě Krumlova:)

fanda - postupy

Jako jeden z mála pamatuješ všechny postupy až do KP. Na který z nich vzpomínáš nejraději?

zeze - Piczburg

Nazdar Pošťáku,bohužel tě musím zklamat ale musím dát přednost svému manželství před TJ Višňovááááá, i když je tato nabídka velice lákavá :-)

zeze - Vošma

Nazdar příteli,to Ti přesně nedokážu odpovědět,může to být rok nebo taky pět bude záležet jestli budu zdravotně v pořádku a budu mít pořád chuť hrát :-)

zeze - Josef

Ahoj Pepo,myslím že celý podzim 2009 byl pro krumlovský fotbal velice úspěšný,když z osmi mužstev které v klubu působí hrají čtyři o postup tak je to velmi dobré,ale nejsou to jen sportovní úspěchy,podařilo se nám vybudovat také krásné sportovní zázemí a už se moc těším až se zase nová tribuna zaplní našimi úžasnými fanoušky nejlepšími v KP.
Otázka zda je naše vedení schopné zvládnout situaci v případě postupu některého z mužstev nepřísluší mě a nedokáži na ni odpovědět.
Jak v B mužstvu tak v dorostu jsou určitě fotbalisté,kteří jsou schopni již teď nebo v blízké době za A tým nastoupit.

juras - útočníci

Zdravím Lukáši, nemáš pocit, že v obou mužských týmech je málo útočníků? Např.v A-týmu to hodně stojí na vynikajícím S.Vybíralovi, o kterém jsem slyšel, že by snad měl končit.

Piczburg - Hostování

Zdarec Lukáši zajímalobimě jak je to stvím hostováním do Višnové slyšel jsem že příští rok tam odcházíš

zeze - Richter

Ahoj,oba dva jsou velice dobří fotbalisti a nahradit je bude velmi těžké,ale v kádru máme jistě mladé a nadějné kluky jako např.Kabelka Martin nebo Machotka Petr,z dorostenců třeba Kuba Staněk,Matějka Jakub kteří by je ne hned,ale do budoucna mohli nahradit.

zeze - Houdy

Nazdar Houdy,začínal jsem asi v šesti letech na hřišti TJ MK,kde jsem hrál za ml.i st. žáky pod vedením p.Vorla.V dorosteneckém věku jsem si odskočil asi na půl roku do 1.FC Brno,zbytek dorostu jsem strávil v TJ MK pod vedením vyjímečného trenéra Mirka Pokorného.Po dorostu následovalo A mužstvo v té době hrající okresní přebor.Po dvou postupech s A mužstvem do 1.B třídy a 1.A třídy jsem odešel do Dolních Kounic,které hrály 2.ligu.Zde jsem strávil půl roku a odešel na Slovensko do Půchova hrajícího 1.ligu kde jsem získal veliké zkušenosti,boužel přišlo zranění a já se po půl roce vrátil opět na dvě sezóny do Dolních Kounic(Kohoutovic).Poté následoval návrat do FC MK a krásný postup do krajského přeboru.
Nějaké nabídky do vyšších soutěží byli,ale důležitější pro mě byla stálá práce a touha vrátit se do MK -je to prostě srdeční záležitost.

Vošma - kariera

Nazdar kámo,chtěl bych vědět do kolika let plánuješ aktivní karieru,je fakt že nejsi nejmladší :-) ,ale nadruhou stranu máš energie na rozdavání,tak že????

Josef - pár otázek

Dobrý den Lukáši,
jak hodnotíš podzim celého klubu FCMK?
Myslíš, že je v silách vedení FCMK utáhnout situaci, kdyby několik mužstev dokázalo dotáhnout sezónu do konce na prvních místech znamenajících postup?
Kdybys byl trenérem, je podle tebe v B-mužstvu nebo dorostu momentálně nějaký hráč, který by mohl nakouknout třeba jen na lavičku A-týmu?

Richter - záložníci

Ahoj, kdo z kluků myslíš, že by mohl nahradit založníky Závišky s Procházkem?

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226802
Měsíc: 2675
Den: 72