Jdi na obsah Jdi na menu

Rousínov - FC MK

Jako kdyby se fotbalisté Moravského Krumlova trochu inspirovali u hokejové Slavie, která měla před několika lety problémy s nalezením brankářské jedničky. Tým Moravského Krumlova v pátém hraném kole přeboru Jihomoravského kraje poprvé zvítězil, všechny tři body si odvezl ze hřiště Rousínova, kde mu výhru vychytal už čtvrtý brankář v této sezoně. Na další zápasy se podívejte na videu.

Zdroj:http://fotbal.idnes.cz/jihomoravsky-prebor-4-kolo-d02-/fot_dsouteze.aspx?c=A130903_171523_fot_dsouteze_elv

Černý, Thiel, Čech, Vošmera. Až posledně jmenovanému brankáři se podařilo dovést Moravský Krumlovo k vítězství.

V rámci čtvrtého kola zamířil do Rousínova. Všechny čtyři góly v zápase padly v prvním poločase. Ten první už v 7. minutě - Moravský Krumlov se ujal vedení, když se po vhozeném autu a následné skrumáži v malém vápně prosadil Řezáč.

Srovnáno bylo díky Kubalovi o necelou čtvrthodinu později. Moravský Krumlov ale strhl vedení zpět na svou stranu, dvakrát se prosadil Procházka. Jednou po rohovém kopu a podruhé nádherně hlavičkoval po milimetrově přesném centru od krajního spoluhráče Svobody.

Vyřešil tak Moravský Krumlov rébus s brankáři? Napovědět může sestava v dalším kole. "V předchozích dvousezonáchneměnil (Moravský Krumlov) brankářský post ani jednou - všech 60 zápasů odchytal Michal Bogner," poukazuje na paradox serverjihomoravskyfotbal.cz.

 

Zdroj:http://fotbal.idnes.cz/jihomoravsky-prebor-4-kolo-d02-/fot_dsouteze.aspx?c=A130903_171523_fot_dsouteze_elv

rousinova.jpg

 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226802
Měsíc: 2708
Den: 73