Jdi na obsah Jdi na menu

Rozhovor s Jirkou Procházkou

Nejlepším střelcem po podzimní části je Jirka Procházka

snimek-051.jpg

V podzimní části sezóny jsme vstřelily 31 branek.  Na nich se podílelo 12 hráčů. Nejlepším střelcem našeho mužstva se stal Jirka Procházka, který dal sedm gólů.

 

Jak jsi spokojen s podzimem?

Když pominu začátek soutěže, který nám opravdu ujel jak vlak, který někam spěchá, tak z pohledu mužstva jsem spokojený.  Ale z mého osobního pohledu ne, neboť mám spíše vizi hrát o přední místa tabulky než o spodní místa tabulky.

 

Se sedmi góly jsi nejlepším střelcem. Kolik branek by jsi chtěl přidat na jaře?

Tak určitě mám zálusk toto číslo zdvojnásobit,  ale vše se bude odvíjet od zimní přípravy a momentální formě na jaře jak u mé osoby tak celého týmu.

 

Co očekáváš od jarní části?

Od jarní části? Určitě zapracovat mladší kluky do sestavy a navázat na poslední kola, kdy držíme 9-ti zápasovou šňůru bez porážky a samozřejmě být důstojným soupeřem pro vršek tabulky.

 

Kdo se podle tebe stane nejlepším střelcem soutěže?

Možná bych si i na něj vsadil i v Tipsportu, že to bude Laďa Bombicz z Bohunic. Je to prostě postrach pro všechny obrany a brankáře, má to daný od boha.

 

Prvních 8 kol 1 gól, posledních 8 kol 6 gólů. Proč takový rozdíl?

Fotbal není jenom o fyzické zdatnosti ale také o té mentální. Pokud člověk není vnitřně v pořádku, nemůže se mu dařit. Je pravda, že já jsem doháněl to, co jsem v letní přípravě zmeškal, proto takový skok.  Poděkování patří i klukům, kteří mají taky velkou zásluhu na takovém přídělu.

 

Když nemůže nastoupit Hlučka, nosíš kapitánskou pásku. Co to pro tebe znamená?

Je to pro mě výzva ukázat všem, že ji mám zaslouženě. Rádi se s klukama „štengrujeme“ o  pásku, ale zaslouženě ji má Hlučka. Někdy je potřeba, aby kapitán byl víc flegmatickej vůči některým výrokům, což je u mě někdy problém. Samozřejmě o jeho kvalitách není pochyb, páska je v dobrých rukou, ale jak se říká mládí vpřed .

 

Jak se podle Tebe změnila kvalita KP s příchodem tolika nováčků?

Tak v prvním roce těžko říct. Otázkou je zda si tu nováčkovskou euforii přenesou do další sezony, pak si myslím, že můžu hodnotit, jak se změnila soutěž. Ale jde vidět, že jsou důstojným soupeřem, takže ta kvalita asi bude zachována.

 

Který tým Tě  na podzim nejvíce zaujal a kdo si myslíš že postoupí?

Tak znovu bych si tipnul Bohunice, neboť je to kompaktní tým, který je už nějaký ten rok pohromadě a navíc v čele s Bombiczem. Ale těžko spekulovat, jarní část ukáže, kdo si ten postup zaslouží.

 

Jak trávíš čas v zimní pauze?

 Tak věnuji se škole, různým brigádám. V plánu je posilovna, sem tam nějaký ten halový turnaj, odpočinek, zábava, kamarádi, přítelkyně.  Času je dost, tak se musí pořádně využít.

 

Tabulka střelců MK A

 

Procházka

7

Zelníček

6

Anders

5

Staněk J.

3

Březina, Doubek

2

 

 

 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226802
Měsíc: 2661
Den: 72