Jdi na obsah Jdi na menu

Rozhovor s trenérem A-týmu - Bobem Smrčkem . . .

Mužstvo jste přebíral v nelehké situaci. Nakonec jsme se umístili na šestém místě. Takže spokojenost?
Mužstvo jsem přebíral s cílem zachránit se v KP a nakonec z toho bylo velmi pěkné šesté místo. Chtěl bych poděkovat hráčům za nadšený přístup k tréninkům a zápasům, jejich přítelkyním a manželkám za podporu mimo hřiště a nakonec výjimečným divákům za vytvoření báječné fotbalové atmosféry.
Co Vás v našem oddíle zaujalo?
Neobyčejné zaujetí a láska k fotbalu. Absolutoriem zaslouží celý oddíl FCMK, protože tak vysokou soutěž hraje s vlastními odchovanci, což je v dnešní době rarita. Je to výjimečná vizitka a obrovské vyznamenání pro všechny trenéry, funkcionáře a hráče přípravkou počínaje a prvním mužstvem konče.
Netajíte se tím, že chcete lidi bavit fotbalem. Dařilo se nám to plnit?
Největším oceněním pro nás bylo, že na fotbal v Krumlově začali chodit lidi, kteří do té doby na fotbal nechodili. Překvapením pro nás bylo, že se fotbalového svátku zúčastňuje hodně žen, což také přispělo k atmosféře utkání. Troufám si říct, že máme nejkrásnější  fanynky v okolí, což bylo pro naše hráče velkou motivací.
Fanoušky hodně zajímá, jestli budete působit v Krumlově i v příští sezóně.
Ano.
Jak bude vypadat letní příprava?
Tak jako zimní příprava byla specifická, tak i letní bude pro hráče v mnoha aspektech jiná.
Sehrajete nějaké přípravné utkání v domácím prostředí?
Především bychom chtěli pozvat diváky na utkání s Břeclaví, účastníkem MSFL, které sehrajeme 18.7. na domácím hřišti a na turnaj, který budeme pořádat o týden později.
Můžeme očekávat nějaké změny v kádru?
Do přípravy se zapojí další dorostenci a tím se rozšíří kádr na 26 hráčů. Záleží na každém hráči zvlášť, jak nabízenou šanci využije.
Klub chce hodně sázet na odchovance. Daří se do kádru začleňovat nové tváře?
Ano. Kabelka, Machotka, Sobotka, Bogner jsou toho důkazem.
 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226660
Měsíc: 2733
Den: 55