Jdi na obsah Jdi na menu

Rozhovor se sponzorem FC MK - Vašek Vystrčil

Jako fanoušek a sponzor FC MK máš přehled o fungování klubu, co se Obrazekv poslední době povedlo a co naopak ne?
Daří se budovat kvalitní zázemí,kolem klubu je spousta šikovných funkcionářů,dobrých trenérů a kvalitních hráčů,máme co se fotbalu týká dobré období, a co se nedaří to si  netroufám hodnotit, mám radost z toho co funguje.
 
Nemyslíš, že jedno travnaté hřiště je pro všechny naše družstva trošku málo?
Určitě je to málo, doufám však že se to změní a začne se budovat další.
 
Vašku poprosil bych tě o krátké shrnutí práce s mládeží v FC MK ?
Skoro vůbec nestíhám zápasy žáků,ale všichni trenéři mají velké fotbalové srdce a dávají tomu hodně,proto jsou tam, kde jsou.Přípravku jsem neviděl dva roky, tak mám informace hlavně z doslechu, mají dobré výsledky a zase je to spousta práce trenérů o kterých platí to stejné jako u žáků.
 
Určitě sleduješ výsledky dorostu, kde hraje i tvůj syn Lukáš. Jaký máš pohled na výsledky dorostu? Kluci mají určitě na víc.
Tabulka dorostu je neuvěřitelně našlapaná,naše mužstvo má hodně dobrých hráčů, kteří se pořád mají co učit,často doplatí na neproměněné šance a letos je vidět každý bod, kluci mají určitě na víc a věřím, že jaro to ukáže.
 
Dále mě zajímá tvůj názor na fungování B-týmu? Myslíš, že funguje jako tzv. záloha pro A-tým?Trenéři se snaží,aby obě mužstva hrála stejným stylem hry.
Snaha hrát stejný styl je myšlenka, od které je daleko k realizaci, záloha pro A-tým to bude až příští rok po postupu do 1 B třídy,kluci kteří tam přijdou z dorostu potřebují pořádnou soutěž, aby později mohli naskočit do divize,pardon, do krajského přeboru.
 
Tvůj názor na A-tým, ať už na předváděný styl hry nebo výsledky?A myslíš, že trenér Smrček byl pro klub přínosem?
Párkrát jsem si myslel, že je soupeř slabý, pravda je taková , že kluci jsou prostě dobří, je radost se na ně dívat. Trenér dal mužstvu tvář a jeho práce je vidět všude, ale proto že chtějí postoupit musí ještě zabrat.
 
Taková již trošku ohraná otázka.Dá se hrát KP s vlastními odchovanci?
Dá, to je jisté, je jedno odkud kdo je, důležité je, že na to má. Mira Pokorný a Lojza Vorel by byli na tohle mužstvo hrdí.
 
Tvůj tip na letošního favorita KP?
Favoritem jsou určitě Bavory,bylo by krásné hrát v Krumlově o postup až do konce sezony,myslím však, že letos by stačilo čtvrté místo:)
 
Naopak zklamal tě nějaký tým, kterého jsi čekal v tabulce výš?
Fandím jen Krumlovu a přeji Ivančicím, ti se zatím drží.
 
Jak hodnotíš diváckou kulisu na domácích zápasech všech našich týmů?
Když se hraje dobrý fotbal, lidi si cestu najdou, já chodím často.
 
 
 
 
 
 
 
 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226802
Měsíc: 2702
Den: 73