Jdi na obsah Jdi na menu

Moravský Krumlov nasbíral v letošním ročníku krajského přeboru 47 bodů. Vyrovnal tak bodový zisk z před dvou let, kdy jako nováček skončil na 5. příčce. Svěřencům Bohumila Smrčka se povedla především jarní část, ve které byly lepší než oni pouze Rosice. Nejlepším střelcem týmu byl se čtrnácti trefami Lukáš Zelníček.

 

ObrazekTrenér Bohumil Smrček: Kluky čeká specifická letní příprava
Jak hodnotíte letošní ročník krajského přeboru? Jarní část se vám hodně povedla, lepší v ní byly pouze Rosice...

Když jsem přicházel do Krumlova, tak cílem bylo zachránit přebor. Nakonec je z toho velmi pěkné 6. místo, páté Ivančice měly stejný počet bodů jako my, takže spokojenost.

Jaký zápas na jaře byl nejlepší a jaký naopak nejhorší?

Velice pěkné utkání bylo to poslední s Bohunicemi. Padly pěkné branky, Láďa Bombicz se trefil krásně ze 30ti metrů, Lukáš Zelníček poté z 25ti metrů. Líbit se musel i zápas s Ratíškovicemi, kde jsme ještě v 75. minutě prohrávali 1:2 a nakonec to třemi brankami otočili na 4:2. No a nejhorší byl v Hrušovanech, kde jsme prohráli 2:1.

 

Zůstáváte nadále trenérem Moravského Krumlova?

Zůstávám v Moravském Krumlově.

 

Spekuluje se o odchodu dua Hlučil - Zelníček. Jak to s nimi vypadá?

Já si myslím, že ten kádr zůstane stejný a ještě se doplní dorostenci, kteří teď končili.

 

Sledujete i nižší soutěže v blízkém okolí? Lapeš (Hostěradice), Fojtík (Višnové). Oběma se hodně střelecky dařilo...

Sleduji to. Lapeš je dobrej střelec. My bychom ten tým mohli doplnit, hráči by asi taky měli zájem za Krumlov hrát, ale zase by neměli místo naši odchovanci. Já jsem rád, že se do mužstva prosadili Bogner, šestnáctiletý brankář, Machotka, Kabelka, Sobotka, hráči, kteří ještě mohli hrát za dorost, ale neztratili se ani v krajském přeboru mužů.

 

Kdy začínáte s letní přípravou a co v ní máte v plánu?

Začínáme 10. července. Kluky čeká po specifické zimní přípravě i specifická letní příprava. V přípravě máme kvalitní soupeře: 18. července hrajeme s Břeclaví a 25. pořádáme kvalitní turnaj.

 

zdroj: www.jmfotbal.cz

 

Statistiky

Online: 2
Celkem: 1227019
Měsíc: 2710
Den: 116