Jdi na obsah Jdi na menu

Rozlučka fotbalové přípravky

Rozlučka našich mladých hráčů se konala netradičně v úterý, a to na hřišti na střelnici. Před zhodnocením celého ročníku naše mužstva dohrávala poslední soutěžní utkání s týmem Dobšic. Potom se všichni hráči sešli a trenéři zhodnotili ukončenou sezónu. Seznámili rodiče s nastávající sezónou, a pak už přišlo na řadu vyhlašování těch nejlepších. Nejlepšími střelci starší přípravky byla trojice - Dvořáček Jakub, Stix Milan, Jirka Kocanda. V mladší přípravce to byli Šnepfenberg David, Vybíral Stanislav, Vespalec Daniel. Klukům předávali krásné poháry starosta města Tomáš Třetina a hlavní trenér Josef Vlk. Dalš,í kdo obdržel krásný pohár na památku za výborný přístup              k tréninku i zápasu, byla dvojice Cihla Richard a Jakub Küfhaber.  Sladkou odměnu dostali všichni mladší hráči a k tomu každý obdržel CD fotek ze soustředění a z celé sezóny. ( pěknou památku           v podobě CD  s fotkami hráčů i s hudbou vytvořil opět Honza Stix a za to mu chci za všechny poděkovat).

 

Dalším bodem fotbalového odpoledne bylo rozloučení s roč. 2002,  kteří postupují dále do mladších žáků (Kocanda Jiří, Dvořáček Jakub, Stix Milan, Ostrovský Michal, Küfhaber Jakub, Sobotka Jiří).  Klukům přejeme hodně fotbalových úspěchů, a aby i nadále dělali našemu klubu a městu Moravský Krumlov jen radost.

Po předání všech cen pro mladé hráče se ujal závěrečného slova starosta našeho města pan Tomáš Třetina, který poděkoval všem trenérům krumlovské kopané za jejich výbornou práci a rodičům            za jejich podporu. Pak se mohla rozjet zábava v podobě fotbálku mladší a starší přípravky. Závěrečný zápas rodičů proti končícímu ročníku 2002 byl jen tečkou krásného odpoledne.                    Po fotbálku se všichni kluci s chutí vrhli na zákusky, chlebíčky , meloun , zmrzlinu a dospělí na výbornou uzenou klobásu a cigáru. Po splnění požadavku,  že na stolech nesmí nic zbýt, se mohli všichni spokojeně odebrat domů a začít si užívat prázdniny a dovolenou.

 

Závěrem chci poděkovat všem  sponzorům, kteří hráče krumlovské přípravky podporují.

A+V autobazar, Pokrývačství Vybíral, Pelc Jaroslav, cukrárna Blahetek, Bufet Bartoník, Řeznictví Bažant, Voda, topení, plyn- Martin Ondruš, Klub FC Moravský Krumlov a město M. Krumlov.

 

Nakonec si dovolím  pozvat všechny mladé chlapce a dívky roč. 2003 až 2008 na tréninky krumlovských fotbalistů, které se rozběhnou v úterý 24.8. 2013 na fotbalovém hřišti.

Kontakt pro nové zájemce - hlavní trenér Josef Vlk - tel. 724 821 505.

 

 

Statistiky

Online: 2
Celkem: 1226801
Měsíc: 2744
Den: 72