Jdi na obsah Jdi na menu

Soustředění přípravky

 Jako každý rok koncem března vyrazila naše přípravka na čtyřdenní soustředěni. Do krásné vesničky Višnové jsme už počtvrté v řadě dorazili ve čtvrtek 24.3.2011 kolem 17h. Kluci se ubytovali a pořadně najedli. Kolem 19h. nás čekal první trénink, na který přijal pozvánku trenér znojemského A-týmu Bohumil Smrček. Kluci si s chutí zatrénovali a vyzkoušeli nové  tréninkové prvky. Konec celého dne jsme zakončili večerní projekcí. Každé ráno v 7h. se nesl celým penzionem zvuk píšťalky, která určovala ranní budíček. Následoval výběh a vydatná snídaně. Každý den byl povinný úklid pokojů, za který byli kluci bodovaní. Kolem 10h. jsme vyrazili na ranní trénink zaměřený na rychlostní prvky a střelbu. Následoval dobrý oběd a polední klid. Ve 14:20 začínal odpoledni trénink specializovaný na rychlost a hru. V 16:30 se odjíždělo do Tavíkovic na bazén. Tam byl k dispozici bazén a dvě vířivé vany. Kluci si tu mohli odpočinout a vydovádět. Kolem 18:30 byla večeře a a den byl zakončen promítáním tréninků. V sobotu jsme měli kromě běžné denní náplně na programu navíc přátelské utkání s týmem Višňové. Večer patřil volbě kapitána a přípravě soutěže. V neděli byla na programu dovednostní soutěž a předání medailí. Kolem 13h. odjíždí poslední auto směr Moravský Krumlov a kluci si domů vezou kromě krásný zážitků i pěkné   medaile. Soustředění se opět povedlo a nás čeká rozjetá soutěž a v květnu EON-CUP.    

Zúčastnění hráči

Šnepfenberg, Ševčík,Válka, Rotter, Vejvalka, Březina, Vespalec, Rozmahel, Čaněk,            Pospíšil O.,   Pospíšil V., Stix, Šnepfenberg D.,Vybíral, Smékal, Dvořáček

Zúčastnění trenéři

Vlk, Čaněk, Smékal, Kromus, Stix, Slabý, Šnepfenberg, Březina.

Ubytování

Penzion Bobule u Adámků ve Višňové

 

 

Strava                                                

O stravu se nám celý víkend starala rodina Korkova. Jídlo bylo na výborné úrovni a kluci i trenéři si moc pochutnali.

Tréninky hráči

Trénovalo se 2x denně + ranní výběh. Dopolední trénink byl zaměřen na práci s míčem a dovednostní cvičení. Odpoledne jsme se věnovali koordinaci těla a rychlostním cvičením, které bylo zakončeno fotbálkem.

Trénink brankářů

Trénink brankářů vedlo již známé duo Kromus – Slabý, kteří dali klukům pořádně do těla               a mladí brankáři se lecco přiučili. Franta Kromus se věnuje krumlovskému fotbalu dlouhá léta a jeho práce s brankáři se projevuje ve všech věkových kategoriích. Fandovi moc děkuji, nejen za sebe, ale i za celý oddíl FC M.K. Tento statný chasník oslaví letos 60. narozeniny              a jeho vitalitu mu můžeme jen závidět.

Bazén s vířivkou

Jako pokaždé, tak i letos jsme se vydali do nedalekých Tavíkovic do bazénu a kluci si ho pořádně užili. V bazénu si zahráli vodní fotbal  a probíhali i kohoutí zápasy. Zároveň byly spuštěny dvě vířivé vany, které si užili především trenéři, kteří dostali konečně prostor k oddychu. Bazén byl jistě příjemným zpestřením celého soustředění.

Úklid pokojů

Každodenní úklid pokojů byl bodován, za což si sladkou odměnu odnesla trojice – Vespalec, Ševčík, Březina. Na druhém konci bodovacího žebříčku se umístil pokoj č. 1, který obývalo trio – Pospíšil O., Rozmahel, Stix, ti byli „odměněni“ dřepy.

Dovednostní soutěž

Soutěž se skládala asi z 1,5 km dlouhého běhu, na kterém byly umístěny stanoviště, na kterých museli kluci plnit různé úkoly. Zlatou medaili si domů veze pětice – Šnepfenberg M., Stix, Rozmahel, Válka, Březina, stříbrnou – Pospíšil V., Smékal, Vejvalka, Ševčík, Šnepfenberg D., bronzovou pak Čaněk, Dvořáček, Vespalec, Pospíšil O. a Vybíral.

Volba kapitána

Volba kapitána proběhla tajně. Klukům byla představena trojice – Šnepfenberg M., Čaněk, Pospíšil V. vybraná trenérem a každý mohl dát hlas svému favoritovi.

Kapitánem se stal Matěj Šnepfenberg  s 8 hlasy, 1. zástupcem se stal Vojta Pospíšil se 4 hlasy a 2. zástupcem pak Laďa Čaněk se 3 hlasy.

Matějovi byla předána nová kapitánská páska a popřáno mnoho úspěchů v kapitánské unci,  ve které vystřídal Danka Rozmahela.

Přátelské utkání

Zápas byl rozdělen na 3 třetiny. V první se utkalo „áčko“ M.K. proti Višňové,  ve druhé třetině si s Višňovou zahráli kluci „béčka“  a nakonec se utkal výběr Krumlova s žáky Višňové.

Speciální trénink

Speciální trénink pro kluky připravil Bob Smrček. Klukům předvedl pohybové a dovednostní prvky zakomponované do různých her. Kluci si trénink užili a vyzkoušeli si něco nového. B. Smrčkovi moc děkuji za to, že si na krumlovskou mládež udělal čas.

Sponzoři

FC Moravský Krumlov, Saint-Gobain Vertex Moravský Krumlov, Město Moravský Krumlov

Závěrem chci poděkovat všem kluků za vzorné chování a dobrou práci na trénincích. Největší dík patří mým kolegům trenérům, kteří si udělali čas a byli mi po celou dobu nápomocni. Bez těchto ochotných lidí by se taková akce nemohla uskutečnit. Kolem krumlovské přípravky se utvořila výborná parta lidí, která se klukům skvěle věnuje. Dík Vám trenéři mládeže!

 

Vlk J.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226656
Měsíc: 2732
Den: 52