Jdi na obsah Jdi na menu

Soustředko přípravky 2012 . . .

Opět nastal konec zimní přípravy v hale a naši mladí hráči odjeli na čtyřdenní soustředění  do nedaleké Višňové. Kluci se dlouho těšili a jejich hojná účast hovoří za vše, celkem odjelo 20 mladých fotbalistů. Kluci se hned od čtvrtka zapojili do aktivního tréninku, kdy nechyběl ani ranní výběh. Tréninky probíhaly ve dvou fázích, a to vždy ráno a odpoledne. Ranní trénink byl zaměřen na práci s míčem a dovednostní soutěže s míčem. Odpoledne jsme se zaměřovali na střelbu a zakončení ve dvojicích. Kluci se zapojili do tréninkových fází s velkou chutí a jejich nadšení a chuť se zlepšovat byla cítit všude kolem.

Mladší přípravku měli na starosti trenéři Šnepfenberg a Vybíral, kteří klukům předali svoje zkušenosti a celý víkend se jim plně věnovali. Naši nejmenší měli perfektně připravené tréninky a jejich nadšení bylo vidět na každém z nich. Mým dvěma kolegům chci zvlášť poděkovat, že se klukům tak výborně věnovali.

Starší hráče měli na povel trenéři Vlk a Stix a kluky vůbec nešetřili. Starší hráči se chystají na přechod do mladších žáků, a proto potřebují tvrdý přístup, aby potvrdili svoji kvalitu i v župním přeboru. Každý den probíhal i trénink brankářů, kteří si mohli vyzkoušet nové prvky moderní brankařské školy. O mladé gólmany se starala trojice Šnepfenberg, Kromus, Slabý a musím uznat, že se připravili výborně.


Veškeré tréninky byly nahrávány a večer promítány, aby mohly být klukům ukazovány jejich chyby.


Pro všechny byl připravený i bazén s vířivou vanou, který si všichni plnými doušky užili. Každý den se prováděl úklid pokojů,  za který byli kluci bodováni. dovednost


Další, co bylo pro mladé hráče nachystané, byla dovednostní soutěž na čas a body. Kluci si po tuhém boji, ve kterém si museli šáhnout na dno svých sil, vyválčili krásné medaile a spoustu sladkostí.


Zapomenout nesmíme na přátelské utkání proti trenérům a večerní kopečky. Chlapci si přes vysokou tréninkovou zátěž víkend náramně užili a zvolili si i svého nového kapitána. Tím se stal Jakub Dvořáček.


Domů jsme odjížděli sice unavení, ale spokojení a hlavně připravení na novou sezonu. Našim cílem je udržet první místo okresní soutěže a udělat dobrý výsledek na ligovém turnaji v Mikulově, kde změříme síly např. se Spartou Praha a Slovanem Bratislava. Klukům přeji do nové sezony hodně zdaru a aby jim vydržel jejich elán. Dík jim patří za dobrý přístup k tréninkům a za chování a reprezentaci našeho města.  


Závěrem chci poděkovat mým kolegům trenérům, že mi celý víkend pomáhali a vytvořili klukům výborné zázemí pro jejich další fotbalový život. Bez takových obětavých lidí by se taková akce nemohla uskutečnit. Dík patří rodině Adámků za krásné ubytování a přístup k dětem. Výbornou stravu opět zařídila rodina Korkova, které musím poděkovat za všechny zúčastněné - moc jsme si pochutnali. 

Mladší přípravka
– Ondráček Filip, Chára Matěj, Vybíral Stanislav, Grázgruber Jakub, Holý Martin, Šnepfenberg David, Pelc Šimon, Vespalec Daniel,Bartoník Denis

Starší přípravka
-  Šnepfenberg Matěj, Vespalec Roman, Pospíšil Ondřej, Pospíšil Vojtěch, Ostrovský Michael, Kufhaber Jakub, Dvořáček Jakub, Lichý Patrik, Hrnčář  Ondřej, Březina Marek, Stix Milan


Trenéři -  Vlk Josef, Stix Milan, Šnepfenberg David, Vybíral Stanislav, Slabý Miroslav,  Březina Marek, Smékal Patrik, Kromus František
                                                                                                        Vlk Josef

 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226850
Měsíc: 2625
Den: 53