Jdi na obsah Jdi na menu

Sraz dorostu po deseti letech . . .

 

Dne 6.2.2010 proběhl na našem fotbalovém hřišti sraz bývalých hráčů dorosteneckého Obrazekmužstva po 10 letech, kterou zorganizovali Martin Žák a bývalý trenér Vašek Vystrčil.
Na tuto akci se dostavili téměř všichni hráči, pouze 2 se omluvili. I přes nepřízeň počasí, která nás v letošní zimě provází, došlo na slibovaný fotbálek. Pískové hřiště bylo Vaškem Vystrčilem zhrnuto a bylo tak připraveno k zápasu mladí - staří. Staří byli samozřejmě posíleni o současné trenéry a kamarády. O výsledek sice nešlo, ale musí být všem jasné, kdo vyhrál. Důležité bylo,že se nikdo nezranil, někteří jedinci si dali své první goly za dorost a tak se skvělá nálada z hřiště přenesla do naší klubovny, kde byl pro všechny aktéry připravený raut v podobě zabíjačky, guláše a obložených mís.
Celou akci obsluhovala rodina Záviškova, jídlo připravil Dája Sobotka s paní Brabcovou a celou akci zasponzoroval Vašek Vystrčil.
Velké poděkování patří také všem zúčastněným hráčům, neboť vstupné na tuto akci bylo 200 Kč a výtěžek byl předán předsedovi oddílu Pavlu Brabcovi. Celková částka tak činila 6600 Kč a po dohodě ze všemi budou peníze použity pro naše nejmenší, tj.pro přípravku.
Kdo se akce zúčastnil a přispěl tak k tomuto finančnímu daru?
Žák Martin, Vlk Josef, Anders Josef, Forman Martin, Geyer Zdeněk, Horák Tomáš, Patloka Martin, Valdes Michal, Halva Tomáš, Hradec Petr, Procházka Pavel, Havlíček Libor, Schwarz Stanislav, Hašek Lubomír, Kufhaber Luboš, Hlučil Zdeněk, Vošmera Daniel, Kučera Martin, Zelníček Lukáš, Laml Tomáš, Novotný Pavel, Záviška Zdeněk st., Smrček Bohumil, Smékal Patrik, Vystrčil Lukáš, Adamík Mojmír, Jursa Tomáš, Vystrčil Václav a Pavel Brabec ( 1.000 Kč) = celkem 6600 Kč.


Byla to v krátké době již druhá akce, která se týkala podpory mládežnické kopané.
Ta první proběhla na Štěpána 26.12.2009, kde si dali v klubovně dostaveníčko příznivci a bývalí hráči našeho oddílu. Také na této akci byla skvělá nálada, což bylo již možné zhlédnout na fotkách v naší fotogalerii a i zde byl předán od všech přítomných dar v podobě 2 fotbalových míčů Adidas předsedovi Pavlu Brabcovi. Tyto míče byli určeny pro žáky našeho oddílu.
I zde všem dodatečně děkujeme a vážíme si tak podpory od každého z Vás. Je vidět, že fotbal v Moravském Krumlově Vám není lhostejný.
Ještě jednou všem DÍKY.

Výbor FC Moravský Krumlov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Statistiky

Online: 2
Celkem: 1226799
Měsíc: 2745
Den: 72