Jdi na obsah Jdi na menu

 

Kde jsem strávil dovolenou  . . .
 
Martin Kabelka – Chystám se začátkem srpna se spoluhráči z dorostu na Mušov.
 Obrazek
Petra Holíková – Začátkem června jsem byla na Krétě (Analipsi), společnost mi dělali moji dva největší miláčci – Zdeněk Záviška a naše Terka. Počasí krásné, moře teplé a nákupy luxusní. Užívali jsme si vše ALL INCLUSIVE – jedli jsme od rána do večera a od večera do rána. Žranice se ovšem nejvíce poznamenala na mé drahé polovičce Zdenečkovi :o)).
 
Miroslav Vošmera – Poslední týden v květnu jsem strávil se svojí přítelkyní v lázních v Luhačovicích.
 Obrazek
Věra Vybíralová – Díky smůle, která nás provází již od června jsme zatím společnou dovolenou ještě neměli. Byla jsem s dětmi  v zoo Lešná, ale Stanik se nám to chystá v srpnu vynahradit, takže se už těšíme, co si pro nás nachystal za překvapení !
 

David Plachý – Dovolenou jsem strávil koncem června s rodinou na horách v Harachově. Bydleli jsme v hotelu a absolvovali jsme výšlap na Sněžku, procházku k prameni Labe, výlet do Harachova, lanové centrum, bobovou dráhu..

 

Veronika Říhová - Letošní dovolenou jsem strávila s bráchou, sestrou a její rodinkou a s pár přáteli od 11. do 18. července v kempu v Trstěnicích (cca 10km od Moravského Krumlova). Většinu času jsme trávili v bazénu, hrou pinecu, soft tenisu nebo kuželek, ale taky válením se na dece :o)) Nebylo to žádné Chorvatsko, ale přijeli jsme opálenější než od moře!

 

Statistiky

Online: 1
Celkem: 1226656
Měsíc: 2733
Den: 52