Jdi na obsah Jdi na menu

Zpravodaj přípravky

Zimní příprava je v plném proudu, a tak naše děti o víkendu odehrály dokonce 4 turnaje. Starší přípravka cestovala v neděli do Brna na celkově 4. turnaj Zimní ligy, který určil obsazení finálového pavouka, jenž se bude hrát příští neděli. Tentokrát jsme se postupně utkali s děvčaty Lokomotivy Brno, Pozořicemi a Obřany. O hlavu vyšší holčičky jsme porazili 4:1, Pozořice potom také 4:1 a vítězství v poměru 6:0 jsme si připsali i s Obřany. Kluci znovu podali výkony, které snesou vysoké měřítko a zaslouženě jsme se mezi 24 mančafty kvalifikovali rovnou do skupiny o celkové 1. až 4. místo. V bráně čarovali Lukyn Křepela i Zdenda Boreš. A o branky se podobně jako vždycky podělili všichni kluci v poli – Filip Buchta, Ondra Herman, Matyáš Hnilica, Dan Křepela, Domča Loskot, Ondra Maša, Peťa Schwarz, Míša Štefl a Kamča Vünsch.

                Mladší přípravka zápolila na stejném turnaji o den dříve a připsala si vítězství nad Svratkou Brno 6:2, remízu 2:2 se Starým Lískovcem a těsnou prohru se Zbrojovkou 0:1 a v posledním turnaji Zimní ligy si kluci zahrají o pěknou celkovou 5. až 8. příčku. Na neděli mladší přípravce vyšel ještě turnaj o okresního přeborníka v Šanově, kde kluci po 3 vítězstvích, remíze s FK Znojmo a těsné porážce 0:1 od 1. SC Znojmo obsadili 3. místo.

                V sobotu si další turnájek zahrály i naše nejmenší děti z předpřípravky. V této kategorii do 7 let se nám v poslední době vyrojilo velké množství malých talentů, s kterými jsme začali také pravidelně objíždět turnaje. Tentokrát jsme v Ivančicích poměřili síly s domácím výběrem a Rosicemi. Pro naše kluky to byl celkově asi 6. turnaj, a protože i poctivě trénujeme, jsou na dětech znát velké pokroky. Malinká torpéda si tentokrát proti oběma soupeřům s chutí zastřílela a turnaj vyhrála.

 

Statistiky

Online: 2
Celkem: 1229234
Měsíc: 2373
Den: 88