Výsledky mládeže 14./15. září

Mladší přípravka

Prosiměřice 4:11 FCMK

Góly: Tobík Müller Pája Vít Miky Škárka Niky Bačík Honzík Šedrla Daneček Hašek Viky Fál

Prosiměřice 1:8 FCMK

Góly: Daneček Hašek Tobík Müller Niky Bačík Miky Škárka Honzík Šedrla

Starší přípravka

Břežany/Božice 3:12 FCMK

Góly: Áďa Kučera ⚽⚽ Kiky Janků ⚽⚽ Lukyn Čaněk Mirďa Janíček Maxík Motyčka

Břežany/Božice 0:18 FCMK

Góly: Lukyn Čaněk ⚽⚽⚽⚽  Áďa Kučera ⚽⚽  Kiky Janků ⚽⚽  Mirďa Janíček ⚽⚽ Maxík Motyčka

Lavička: Boreš Zdeněk, Tručka Dominik

Komentář: Starší žáci v sobotu sehráli mistrovské utkání proti vedoucímu celku tabulky a dosud neporaženému Hrádku. Hra byla od začátku vyrovnaná s velkým množstvím soubojů uprostřed hřiště a bylo jasné, že nás rozhodně něčeká snadný zápas. V 15. minutě se svým důrazem dostal do samostatného úniku Matyáš Kropát a vedli jsme 1:0. Do dvoubrankového vedení jsme se dostali po krásné kombinační akci a průnikovce Míše Štefla, kterou zakončil úspěšným nájezdem opět Matyáš 2:0. Ve druhém poločase převzali iniciativu hosté z Hrádku, ale většinu nebezpečných výpadů uhasila skvěle se doplňující stoperská dvojice Kryška - Kuchařík. A co prošlo až k bráně, to perfektně zlikvidoval znovu bezchybný Lukáš v bráně. Na konečných 3:0 upravil skóre kapitán Honza Tručka nechytatelnou ranou po rohovém kopu, a tak jsme mohli oslavit další cenné 3 body.