FCMK 8:3 Micmanice/Slup

Góly: Tobík Müller Samík Nedoma Daneček Hašek Adámek Halva

FCMK 5:1 Micmanice/Slup

Góly: Daneček Hašek Miky Škárka Niky Bačík Adámek Halva

Komentář: Poté, co si mladší přípravka v minulém zahajovacím vyrovnaném dvojutkání v Dyjákovičkách připsala jedno vítězství a jednu porážku, přivítali jsme tentokrát na domácím hřišti Micmanice/Slup. Naše děti se zpočátku rozkoukávaly, ale potom začaly hrát hezký kombinační fotbal a soupeře přehrávat. Pěti brankami se blýsknul Tobík Müller, tři přidal Hašan a Adámek Halva si připsal své úplně první soutěžní góly v životě. Soutěžní premiéru si odbyla ještě Verča Jackovičová, která řady našich malých nadějí doplnila teprve nedávno.

Světlík Radek - Kropát Matyáš

Komentář: Starší žáci v neděli sehráli mistrovské utkání s týmem Dobšice/Suchohrdly u Znojma, kam jsme kvůli marodce nakonec odjížděli pouze v jedenácti. Do vedení jsme se dostali ve 20. minutě po krásné střele Honzi Tručky. Ve 28. minutě se po kombinační akci do samostatného úniku dostal David Ďuračka a upravil skóre na poločasových 0:2. Ve druhém poločase kluci plnili všechny pokyny a zápas odmakali na 100%. Nutno dodat, že nás výbornými zákroky podržel gólman Lukáš Křepela a na stoperovi bezchybný Ondra Kryška. K tomu jsme měli i velkou dávku štěstí, a tak jsme v Dobšicích urvali velmi cennou a překvapivou výhru 1:2.

Všem patří velký dík za bojovnost a nasazení v tomto náročném zápase!