DOROST FC MK UŽ HRAJE

Ahoj všem fandům,

Chtěl bych Vám touto cestou předat pár informací o dorostu FC MK. Dorost prošel malou změnou, a to spojením se s Olbramovicemi. Přišlo k nám několik talentovaných fotbalistů spolu s trenérem panem Pešíkem.

Kluci se začali stmelovat a po pár trénincích je čekal první zápas, a to s Petrovicemi.

Tento zápas hraný na těžkém terénu v Petrovicích, doprovázelo z naší strany spoustu nepřesností, přesto jsme si šance vytvořili. Nutno podotknout, domácí také, utkání tedy skončilo spravedlivou remízou: Petrovice – Moravský Krumlov, dorost 2:2

Další zápas si už kluci zahráli proti svým vrstevníkům z Prosiměřic, Višňové. Po vyrovnaném prvním poločase nás hosté začali přehrávat, přesto jsme svojí bojovností a zarputilostí, a také s troškou štěstí v koncovce zvítězili.

Moravský Krumlov, dorost – Prosiměřice, Višňové 2:1

Zatím poslední zápas se odehrál v Příměticích. Na toto utkání jsme jeli značně oslabeni o některé zraněné hráče a učící se školáky. Bylo nás pouhých 11 statečných.

Na výborného soupeře (vedeného panem Kotlánem) jsme chtěli nastoupit se zabezpečenou obranou a hrou na rychlé brejky, což v prvním poločase vyšlo na jedničku. Po krásných akcích byl stav 5:0. V druhé polovině se už soupeř začal prosazovat. Nicméně vítězství v tomto kvalitním „přáteláku“ jsme uhájili.

Přímětice – Moravský Krumlov, dorost 2:6