Souhrn podzimu v podání Áčka

Souhrn zápasů podzim 2022

Soběšice 4:1

Vybíral, Machotka, Bogner, Traore

Navážeme na výsledky z přípravy? Prohráváme. Rychlé vyrovnání a nakonec zasloužené vysoké vítězství.

Tišnov 1:2

Bogner

Ospalý začátek a mnoho zahozených šancí v 1. půli nás stál body. Brejk domácích na 0:2. Snížení přišlo pozdě.

Zastávka 1:1

Bogner

Dobrý výkon. Poprvé vedeme. Nepodařilo se nám přidat další branky a domácí vytěžili z minima maximum.

Dobšice 0:2

Bogner 2

Po pěkné akci jdeme opět do vedení. Pak už spíš boj ve středu hřiště. V poslední minutě přichází uklidnění.

Želešice 5:4

Bogner 3, Vybíral, Jursa

Zápas podzimu. Vedeme 3:0, po vyloučení prohráváme 3:4. Změna rozestavení a otočka na 5:4. Maxxximum emocí

Zbraslav 3:0

Bogner 2, vlastní

Nepříjemný soupeř, ale kvalita je na naší straně. Nakonec pohodové vítězství.

Rájec 2:0

Staněk, Traoré

Hosté mají příliš velký respekt. Zápas v klidu vedeme ke třem bodům.

Žebětín 2:0

Stix, Bogner

Šance v úvodu nedokážeme využít. Hřiště nesvědčí naší hře, trochu se trápíme. Nakonec se prosazujeme až po standardce.

Slatina 1:0

Vybíral

Brzké vyloučení hostí nám moc nepomohlo. Dobře organizovaný soupeř nám toho moc nedovolil. Opět rozhoduje hráč z lavičky. V závěru dostává Bogner červenou a trest na 6 zápasů.

Slovan 4:1

Tuza 2, Stix, vlastní

První tři góly z rohů. Domácí nekladou velký odpor. V závěru přicházíme vlastní hrubkou o neprůstřelnost.

Šlapanice 0:0

V první půli jsou hosté neškodní, my zahazujeme šance. Druhý poločas do plných, chybí nám kvalita ve finále. V poslední minutě nás zachraňuje tyč.

Vilémovice 2:2

Jursa, vlastní

Asi náš nejhorší výkon. Přesto dokážeme otočit na 2:1. Ale vedení dlouho neudržíme.

Rajhradice 0:2

Už ve 2. minutě dostáváme první branku ze standardky v celé sezóně. Hosté už jen čekají na brejk. Hodně snahy, ale nedokážeme ničím překvapit. Trefujeme jen břevno.