Víkendový souhrn

Áčko ztratilo zápas s Ráječkem ve druhém poločase. Po nadějné první půli, přišel totální kolaps. Po první brance se naše hra úplně rozpadla, čehož hosté dokázali využít. Výsledkem je prohra 1:5. Naši branku vstřelil Machotka. Ve třech zápasech jsme dostali už 11 branek ?.
Béčko zaslouženě zvítězilo v Suchohrdlech. Šancí jsme si vytvořili na tři zápasy, ale co jsme dokázali zahodit by se vyjímalo při silvestrovském vysílání kuriozit. Pro domácí je výsledek lichotivý. Naši střelci Sláma, Dvořáček, Sobotka, Tuza
Dorost prohrál v Miroslavi 3:1. Vyrovnaný zápas rozhodlo proměňování šancí a v tom byli domácí lepší. Jedinou využil Pelaj, což na body nestačilo.
Céčko prohrálo vysoko doma s Litobratřicemi 0:5. Hosté byli ve všem lepší. Nám se hra moc nedařila.